September 25, 2022
खवरसहकारी |  मंसिर ११, २०७८  | 

यो साता नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज (नेप्से) ३७ अंकले घटेको छ । साताको पाँच कारोबार दिनमा परिसूचक ३७.३५ अंकले घटेर बन्द भएको हो । गत साताको अन्तिम कारोबार दिन बिहीबार परिसूचक २७ सय ६९ अंकमा थियो । जुन, यो साता घटेर २७ सय ३१ अंकमा आइपुगेको हो ।

साताका पाँच कारोबार दिनमध्ये तीन कारोबार दिन बजार ओरालो लागेको थियो । बाँकी दुई कारोबार दिनमा मात्रै नेप्से परिसूचक बढ्यो । सातामा सोमबार ७ अंक र बुधबार १ अंकले बजार बढ्नुबाहेक अन्य दिन सुधार आएन । आइतबार ११ अंक, मंगलबार ३२ अंक र बिहीबार नेप्सेमा ३ अंकको गिरावट आएको थियो ।

परिसूचक खुम्चेको सातामा कारोबार रकम पनि घटेको छ । यो साता दैनिक ४ अर्ब १० करोड रुपैयाँ बराबरको सेयर कारोबार भएको छ । पाँच दिनमा कुल साढे २० अर्ब रुपैयाँ बराबरको कारोबार भएको हो । अघिल्लो साता दैनिक साढे ५ अर्ब रुपैयाँको कारोबार भएको थियो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.