April 19, 2024
बैशाख २९, २०८०

हेटौंडा \ हेटौंडा ५ पिप्लेमा रहेको संजीवनी बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले विहीबार एक दिने सहकारी शिक्षा तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम आयोजना गरेको छ । सहकारी संस्थाका अध्यक्ष जानकी चौधरीको सभाध्यक्षता तथा जिल्ला सहकारी संघका निवर्तमान अध्यक्ष बद्री प्रसाद लम्सालको प्रमुख आतिथ्यतामा अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा बोल्दै लम्सालले सहकारीमा देखिएका विद्यमान् समस्या, चुनौती र त्यसका असरबारेमा प्रष्टाएका थिए । उनले सहकारीलाई पर्ने समस्याहरुको समाधानमा सञ्चालक, कर्मचारी तथा शेयर सदस्यको भूमिका कस्ता रहनुपर्छ भन्ने विषयमा आफ्नो भनाइराखेका थिए ।

May be an image of 11 people, people studying and text

कार्यक्रममा संचालक सदस्य एंव शिक्षा उपससमितिका संयोजक पदमबहादुर बजगाई, सदस्य रामकुमार विष्ट, प्रभा बानियाँ, संस्थाका व्यवस्थापक प्रकाश बहादुर खनालले सहजिकरण गरेका थिए । कार्यक्रममा ४२ जना शेयर सदस्यहरुको उपस्थिती रहेको थियो । संस्थाको वार्षिक कार्यक्रम अन्तरगत सहकारी शिक्षा तालिम प्रदान गरिएको संस्थाका व्यवस्थापक खनालले बताए ।