December 3, 2023
बैशाख १५, २०७९

हेटौंडा \ बैंकिङ कारोबारमा राष्ट्र बैंकको क वर्गको नविल बैंकले शाखा विस्तारको कार्यक्रम गरेको छ । हेटौंडा १६ चिसापानीमा विहाीबार आफ्नो शाखा विस्तार गरेको छ ।

मकवानपुरका शिक्षाविद् पुरन बहादुर जोशीको प्रमुख अतिथ्यतामा बैंकको उद्घाटन गरिएको थियो । कार्यक्रममा बैंकका जेनरल म्यानेजर मनोज ज्ञवाली, मकवानपुर उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष कृष्ण कुमार गुप्ता, उद्योग संघ मकवानपुरका अध्यक्ष स्वागतराज प्याकुरेलको विशेष आतिथ्यता रहेको थियो ।

कार्यक्रममा निवर्तमान वडा अध्यक्ष रामकृष्ण कोइराला,कार्यबहाक वडा अध्यक्ष ध्रुव धिताल, अशोक बाटिका साकोसका सदस्य कुमार दंगाल लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो ।

बैंकले आजैको दिनमा देशका विभिन्न स्थानमा १४ वटा नयाँ शाखा विस्तार गरेको छ । चिसापानीमा रहेको शाखा १३२ औं शाखाको रुपमा रहेको जनाइएको छ । बैंकले एटिएम सेवाका साथै मोवाईल बैकिङ सेवा पनि प्रदान गर्दै आइरहेको छ । चिसापानी क्षेत्र सँगै फुर्केचौर सम्मको साना उद्योग, मझौला व्यवसायलाई प्रोत्साहन गर्नका लागि चिसापानीमा शाखा विस्तार रहेको जनाइएको छ ।

No description available.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *